CLUB EDEN

Hotel leží u pláže asi 5 km od centra Monastiru. Ubytování nabízí v pokojích více druhů – po příjezdu zkusí dát klienty do příšerných, starých, zapáchajících a plesnivých místností a čekají, jestli se host ozve. Poté obdrží většinou už vyhovující ubytování, pomůže až domluva s manažerem. Zaměstnanci jsou ochotní i neochotní, záleží na konkrétních lidech, eventuálně bakšiši.
Stravování nabízí jako all inclusive. Sortiment nabídky většině vyhovuje, někdo je zklamán malou rozmanitostí. Na jídelně bývá plno, tak se čeká a stojí fronty.
Pláž leží před hotelem. V některých obdobích, převážně po bouřkách, sem hojně připlouvají žahavé medúzy. Lehátka a slunečníky zdarma.
Aktivity zde organizuje animační tým. Jejich programy jsou pestré, ale někdy je doprovází zbytečně hlasitá hudba. Hosté mohou využívat pěkný aquapark v areálu.
V okolí najdete jen omezené možnosti nákupů a jednu restauraci. Výhodná je doprava taxíky.
Hotel je vhodný pro méně náročné aktivní hosty a pro rodiny s dětmi. U ubytování není jistota obstojného pokoje během začátku pobytu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>