CLUB DIZALYA

Hotel se nachází v zahradě u pláže na okraji střediska Konakli. Disponuje prostornými, standardně vybavenými pokoji. Úklid, výměna ručníků a ložního prádla a doplňování vody probíhá bez problémů. Personál je vždy milý a ochotný.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. S nabídkou jsou hosté spokojeni ve všech směrech – je pestrá, rozmanitá i chutná.
Pláž leží před hotelem, je menší, čistá, s obtížnějším vstupem do moře. Vyskytují se na něm kameny a je vhodná obuv do vody. Lehátka nestačí všem hostům, ale většina stejně raději leží u bazénu. Na požádání jsou zaměstnanci schopni přinést další lehátka a slunečníky. K dispozici je molo.
Pořádají se zde animační programy, po celý den je možné se zabavit nějakou skupinovou aktivitou. Ze sportovního vyžití zde mají malé fitness nebo tenisové kurty.
Nákupní možnosti jsou v omezeném množství možné v okolí, lepší ve 2 km centru Konakli nebo v Alanyi, kam je to cca 14 km.
Dovolená zde je vhodná pro všechny věkové kategorie, s úrovní ubytování a služeb jsou hosté spokojeni, někomu vadí horší přístup do moře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>