CLUB CALIMERA SUNSHINE CRETA

Hotel se nachází u široké pláže v klidné oblasti. Disponuje prostornými pokoji se vším potřebným vybavením a dostatkem úložných prostor. Personál milý a ochotný.
Stravou jsou hosté nadšeni, každý den mají na výběr z mnoho druhů chutně připravených pokrmů a každou středu se pořádá řecký večer. Nabídka koktejlů v rámci all inclusive je také bohatá a míchají je dobře. Zmrzlina volně k dispozici. Na večeři vyžadováno formální oblečení.
V písku na pláži je mnoho drobných oblázků, takže chůze po nich může být obtížnější. Vstup do moře je docela prudký, jinak pláž i moře čisté. Lehátka a slunečníky zdarma. V oblasti fouká často silný vítr.
Po celý den probíhají animační programy pro všechny věkové kategorie, děti se mohou zabavit i u bazénu se skluzavkami. Večerní představení se snaží animátoři měnit. V areálu dostatek možností sportovního vyžití.
Hotel je položen na klidném místě, moc možností nakupování nebo nočního života v blízkém okolí nenajdete. Poblíž hotelu se však nachází autobusová zastávka, ze které se lze pohodlně dostat do větších center.
Celkově je hotel vhodný pro rodiny s dětmi, pro které je tu dobré zázemí a péče a pro všechny, komu nevadí poloha mimo centrum dění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>