CLUB CALIMERA SIRENS BEACH

Hotel se nachází na okraji letoviska Malia. V některých směrech se zdá už starší a byla by vhodná renovace. Pokoje standardní velikosti jsou vybavené vším co je potřeba k prožití klidné pohodové dovolené. Zaměstnanci milí a ochotní.
Se stravou jsou hosté v podstatě spokojeni, ale větší výběr a rozmanitost by uvítali téměř všichni. Chuťově je jídlo většinou dobré, ale v nabídce se vyskytuje málo řeckých specialit. Stává se, že se tvoří fronty.
Pěkná a prostorná písčitá pláž s pozvolným vstupem se rozprostírá přímo před hotelem, lehátka a slunečníky zdarma. Nachází se tu stanoviště vodních sportů.
O zábavu se po celý dne stará animační tým, jeho programy jsou zábavné a nevtírají se. Péče o děti je zde také dobrá. Dále hotel nabízí mnoho možností sportovního vyžití.
Do centra letoviska Malia je to cca 800 metrů a najdete zde nepřeberné množství možností zábavy a nákupů. Za návštěvu stojí i staré centrum Malie, kde je zachována atmosféra řeckých vesnic.
Celkově je ubytování zde vhodné pro aktivní návštěvníky a rodiny s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>