CLUB CALIMERA ROSA RIVAGE

Resort se nachází přímo u pláže a tvoří jej mnoho bungalovů. Pokoje jsou většinou v dobrém stavu, ale pokud na nich něco chybí, nefunguje správně nebo dokonce vůbec je problém, protože recepce a odpovědní pracovníci podle mnoha hostů reagují velmi pomalu. Recepci obecně hodnotí hosté spíše negativně – neochotní a arogantní. Ostatní zaměstnanci se snaží a jsou milí, i když i tady se najdou výjimky, které čekají na dýško a teprve pak jsou jejich služby kvalitní.
Strava hostům většinou vyhovuje, v nabídce je od všeho něco a pokrmy jsou chutné. Nabízí se i místní speciality. Někteří si stěžují na kvalitu pití, je přeslazené a lihoviny dost naředěné.
Pláž a moře jsou za normálních podmínek čisté, ale stává se, že po bouřce sem připlave mnoho chaluh, které se musí odklidit. S nimi připlouvají také medúzy, takže je nutná zvýšená opatrnost. Lehátek bývá dostatek.
Animační tým si hosté velmi chválí, je aktivní a zábavu vymýšlí po celý den. O děti je také dobře postaráno.
Do Sousse se dostanete autobusem.
Hotel je vhodný pro aktivní páry a rodiny s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>