CLUB CALIMERA HURGHADA

Tento velmi rozsáhlý hotelový komplex leží přímo na široké písečné pláži a skládá se z hlavní budovy a mnoha přilehlých dvoupatrových vilek.
Pokoje jsou prostorné a účelně zařízené, hosté však upozorňují, že pokoje v hlavní budově jsou horší kvality. Pokud je tedy možnost volby, vyplatí se zamluvit si ubytování v některé z vilek. Zaměstnanci hotelu jsou milí a přátelští.
Mnoho hostů má připomínky ke kvalitě stravy.
Hotelová pláž se svažuje do moře velmi pozvolně, je tudíž vhodná pro malé děti. Pro přímý vstup do hlubší vody je vhodné využít molo.
Ke službám hotelu patří nově potápěčská škola, ve které se zájemcům vyplatí zarezervovat si lekce co nejdříve po příjezdu, zájem je totiž velký. Dále je v nabídce mnoho dalších sportovních aktivit, velice kladně je hodnocen animační tým, který se stará o zábavu hostů všech věkových kategorií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>