CLEOPATRA LUXURY RESORT MAKADI BAY

Resort se nachází na pláži v oblasti Makadi Bay. Ubytování nabízí v prostorných, čistých a dobře vybavených pokojích. Personál se snaží a k hostům se chová mile, případné požadavky řeší rychle.
Kvalita stravy a její rozmanitost hostům vyhovují, i při malé obsazenosti hotelu je z čeho vybírat. Denně se pořádají tematické večery a jednou týdně galavečer s živou kuchařskou show. Na večeře je vyžadováno formální oblečení.
Písčitá prostorná pláž leží před hotelem, přístup do otevřeného moře je možný po mole. Za ním se rozkládá útes, u kterého je možno šnorchlovat i potápět se, podmořský život však lze pozorovat i přímo z mola. Najdete tu také stanoviště vodních sportů.
S prací animačního týmu jsou hosté spokojeni, programy je baví, sportovního vyžití se tu najde dostatek. O děti se starají také dobře. Na večery připravuje hotel různá představení.
Nákupní možnosti v blízkém okolí najdete převážně v hotelových obchůdcích, další leží ve vzdálenosti dvou kilometrů.
Se službami hotelu jsou hosté celkově spokojeni a doporučují jej dále.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>