CITRUS HIKKADUWA

Hotel leží na pláži v centru letoviska Hikkaduwa. I přes jeho polohu se jedná o klidné ubytování. Disponuje pokoji s běžným vybavením, vše je funkční a čisté. Zaměstnanci jsou velmi milí a ochotní.
Stravování nabízí ve formě polopenze. Jídlo je chutné, připravují se jak místní kořeněné speciality, tak mezinárodní kuchyně.
Pláž je ovlivněna přílivem a odlivem, možnost koupání závisí na vlnách a proudech. Klidnější úsek pláže se nachází asi 300 metrů od hotelu. Jsou zde dobré podmínky pro surfování a díky útesům je tu možné i šnorchlování nebo potápění.
Neprobíhají zde celodenní animační programy, podle sezony se tu o poklidnou, většinou sportovní zábavu stará jeden člověk. Najdete zde také centrum, kde provádějí různé masáže.
Protože hotel leží téměř v centru, najdete v blízkém okolí dostatek restaurací i obchodů, kde seženete vše potřebné. Výlety je vhodné rezervovat u místních.
Místo je vhodné pro odpočinkovou dovolenou kombinovanou s výlety. Výhodná je též poloha v centru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>