CHRISSI AMOUDIA

Hotel se nachází na vyvýšeném místě a je z něj krásný výhled do okolí. Disponuje útulně vybavenými čistými pokoji rozmístěnými v bungalovech. Personál je milý a vstřícný.
Stravování poskytuje v programu alll inclusive. S jeho kvalitou, rozmanitostí a chutí jsou hosté spokojeni. Vždy se tu najdou nějaké místní speciality. Každý čtvrtek se pořádá barbecue s řeckou hudbou a tanečním představením (18 €).
Pláž leží zhruba 500 metrů od hotelu. Hotel na ni vypravuje čtyřikrát denně autobus zdarma. Je poměrně malá, písčitá s oblázky. Na hezčí a větší pláže se musí jít kousek dále. Lehátka a slunečníky za poplatek.
V hotelu probíhají animační programy. Ze sportovních nabídek zde najdete tenisové kurty, na pláži pak možnost vodních sportů nebo zahrát si plážový volejbal.
Obchod s potravinami a základními potřebami najdete před hotelem. V okolí pak další možnosti nakupování a zábavy, do Chersonissu je to 2 km a hotel tam 2x denně vypravuje autobus zdarma.
Celkově hotel navštěvují hosté všech věkových kategorií a s pobytem jsou spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>