CHRISPY WORLD

Hotel se nachází na velmi klidném místě asi 1500 metrů od střediska Kolymvari. Skládá se z více budov. Ubytování nabízí v pokojích různé kategorie, některé jsou podle hostů ve špatném stavu, zastaralé a s plísněmi. Personál se snaží a je milý.
Co se stravy týče, hosté se neshodnou. Uvítali by větší výběr, kvalitativně a chuťově ovšem nabídka někomu vyhovuje a někomu nikoliv. Podává se v programu all inclusvie.
Na pláž je to podle polohy jednotlivých pokojů 100 – 300 metrů. Pláž tvoří oblázky a kameny, přístup do vody je obtížný, mnohdy kvůli silnému větru a vlnám vyskytujícím se v této oblasti přímo nemožný. Lehátka a slunečníky za poplatek.
V hotelu je možnost využít sportovního zařízení jako tenisových kurtů nebo fitness, případně si zahrát volejbal nebo kulečník.
Poloha areálu je osamocená, v blízkém okolí najdete pouze pole. U hotelu je však autobusová zastávka. Chanie je to 20 kilometrů. Několik taveren a obchůdků najdete i v bližších vesničkách.
Místo je vhodné spíše pro nenáročné klienty, záleží na tom, jaký obdržíte pokoj a jak se vám trefí kuchař do chuti. Díky odlehlé poloze se hodí spíše pro klidnou dovolenou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>