CHC ATHINA PALACE

Hotel je vystavěn v kopci a nabízí tak krásné výhledy, ale zároveň je nutné počítat s množstvím schodů v areálu. Pokoje různých kategorií jsou umístěny v hlavní budově a několika bungalovech. Vybavení záleží na zvoleném typu pokoje. Zaměstnanci jsou podle většiny hostů milí, některým však připadají neochotní.
Stravování nabízí v programu all inclusive. Nabídka je pestrá a chutná. Konají se tematické večery. Kromě hlavní restaurace je možné navštívit i a la carte restauraci. Obsluha je velmi milá. Večer se vyžaduje dress code.
Písčitá pláž menších rozměrů leží pod hotelem v zálivu. Vzdálenost je odlišná podle místa ubytování. Areálem projíždí každých dvacet minut minibus, který na ni a z ní hosty sváží. Dá se na ni dojít i pěšky, cesta vede po schodech a pro pohybově omezené není vhodná. Lehátka a slunečníky zdarma.
Během den probíhají rozmanité animační programy a najdete zde též pestrou nabídku sportovního vyžití.
V areálu najdete obchůdky s potravinami i různými suvenýry. Dále můžete navštívit okolní vesničky. Do hlavního města Heraklion vypravuje hotel několikrát denně shuttle.
Hotel nabízí především krásný výhled, navštěvují jej všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>