CENGER BEACH RESORT

Nově postavený hotel se nachází ve velmi klidné oblasti. Ubytování nabízí v pěkných pokojích. Stává se, že prodá víc míst než je jeho kapacita, tak někteří hosté tráví jednu či více nocí v pokojích v suterénu do doby, než se uvolní „jejich“ pokoj. Většina personálu je milá a ochotná.
Na stravu převažuje kladný názor, nabídka je bohatá a každý by si měl vybrat, všeho je dostatek, chuťově také vyhovující.
Na pláž vzdálenou 250 metrů lze dojít podchodem od hotelu. Celkově se zdá hostům menší a neuklízená. Lehátka a slunečníky zdarma. V areálu je bazén se skluzavkami.
Program animačního týmu lidi nebaví a zdá se jim špatný. Je tu možnost využít mnoha nabídek sportovních aktivit, které by měly uspokojit každého. Široko daleko není nic co by stálo za návštěvu, několik předražených obchůdků je v hotelu, za zábavou a nákupy se musí cestovat. Autobus do Alanye jede cca hodinu a stojí 3,50 €. Wifi na recepci zdarma.
Hotel je vhodný spíše pro méně náročné klienty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>