CAVO MARIS

Hotel leží u moře na klidnějším místě vzdáleném asi 1500 metrů od centra letoviska Protaras. Disponuje pěknými čistými prostornými pokoji. Zaměstnanci se chovají vstřícně a přátelsky.
Vybrat si můžete z několika stravovacích programů od snídaně k all inclusive. Nabídka je pestrá a pokrmy chutné. Najdete tu i koutek s jídle pro děti. Konají se řecké večery.
Písčitá pláž s postupně se svažujícím dnem je před hotelem, lehátka a slunečníky za poplatek. Hosté však mají možnost ležet na lehátkách v zahradě a do moře se jít jen vykoupat.
Volný čas si můžete zkrátit u tenisu nebo volejbalu či se zabavit s animačním týmem nebo vyzkoušet na pláži vodní sporty.
V centru Protaras jste během dvaceti minut procházky. U hotelu je autobusová zastávka, ze které máte možnost dojet do Agia Napa a dalších letovisek.
Pobyt v hotelu a úroveň poskytovaných služeb si hosté velmi chválí a opakovaně se sem vracejí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>