CATHRIN

Resort se nachází na klidném místě stranou od okolní zástavby, asi 3 km od centra Faliraki. Skládá se z několika nízkých budov. Disponuje běžně vybavenými čistými pokoji. Zaměstnanci jsou milí a ochotní.
Stravování poskytuje v programu polopenze. Nabízené pokrmy jsou chutné a nabídka dostatečně rozmanitá. Nápoje jsou poměrně drahé.
K nejbližší pláži je to od hotelu 650 metrů, k druhé 850 metrů a další najdete v docházkové vzdálenosti. Hotel vypravuje 3x denně zdarma shuttle. Pláže jsou jak písečné, tak oblázkové. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Pořádají se tu klidné animační programy. Sportovní vyžití zahrnuje tenis, fitness, půjčovnu kol. Večer se pořádají různá vystoupení.
Do centra Faliraki je to asi 3 km. Je to živé turistické letovisko, kde najdete rozmanité možnosti zábavy. Golfové hřiště Afantou leží ve vzdálenosti 3 km.
Místo je vhodné pro strávení poklidné dovolené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>