CATALONIA ROYAL TULUM BEACH & SPA

Resort se nachází přímo u pláže v přírodní rezervaci Xpu-ha. Skládá se z vilek, ve kterých má rozmístěny prostorné čisté dobře vybavené pokoje. Ubytovává pouze hosty starší 18 let. Personál je milý a vstřícný.
Stravování probíhá ve bufetové restauraci, kromě té je k dispozici ještě několik a la carte. Konají se tematické večeře. Výběr je velký ve všech oblastech a pokrmy jsou chutné.
Pláž dlouhá přes dva kilometry je pokryta bílým pískem. Nedaleko jsou útesy, u kterých je možné šnorchlovat.
O zábavu se stará během dne i večer animační tým. Jeho programy probíhají většinou v italštině. Využít můžete i bohaté nabídky sportovních zařízení. V areálu potkáte i spoustu zvířátek, jako papoušky a nosály. Resort má též své cenotes.
Resort leží v přírodě, stranou od ostatních. Na silnici si můžete odchytit sběrnou místní dopravu a dostat se tak za výhodnou cenu do větších letovisek a z těch poté téměř kamkoliv.
Jedná se o příjemné luxusní ubytování vhodné pro strávení odpočinkové i poznávací dovolené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>