CATALONIA RIVIERA MAYA

Resort leží v turistickém areálu Puerto Aventuras přímo u pláže. Hosty ubytovává v dostatečně velkých a dobře vybavených pokojích, všechny prostory hotelu jsou uklizené. Zaměstnanci jsou milí a ochotní.
Stravovat se můžete v bufetové restauraci nebo 3x za týden po předchozí rezervaci v některé z mnoha a la carte restaurací. Strava v nich je rozmanitá a chutná, hosté si vše chválí. S kvalitou nápojů jsou také spokojeni.
Menší pláž s bílým pískem zaměstnanci pravidelně uklízejí, lehátka bývají brzy obsazená. V rámci areálu je delfinárium, ve kterém si můžete zaplavat s delfíny. V hotelu působí animační tým, který se však chová slušně a nikoho nenutí se programů účastnit. V docházkové blízkosti se nachází supermarket s běžným zbožím.
Do známé oblasti Akumal, kde můžete šnorchlovat se želvami se dostanete taxíkem nebo hromadnou dopravou., je to levnější než zájezd od CK. Všeobecně hosté radí platit spíše v pesos než v dolarech kvůli výhodnějšímu kurzu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>