CATALONIA BÁVARO BEACH

Resort se nachází stranou od ostatních komplexů u pláže Bávaro v oblasti Punta Cana. Disponuje pěknými prostornými pokoji rozmístěnými ve vilkách. Na balkonech mají houpací sítě. Ve všech pokojích je zdarma dostupná wifi. Personál jej ochotný a vstřícný.
Strava hostům chutná, výběr je dostatečný a k dispozici mají čtyři a la carte restaurace. Některým vadí, že ve venkovních restauracích přelétají nad bufety ptáci a někdy jsou od nich znečištěné židle.
Pláž s palmami a jemným pískem přímo před hotelem. Stává se, že se na ní objeví mořská tráva, ale zaměstnanci se snaží ji pravidelně uklízet.
Po celý den probíhají animační programy, některým hostům se zdají zbytečně hlučné. Sportovního vyžití zde najdete také dostatek.
V blízkém okolí hotelu toho moc k vidění není, dojít se dá k obchůdkům se suvenýry nebo se vypravuje shuttle za nákupy do větších center.
Resort je vhodný pro strávení odpočinkové dovolené pro všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>