CARIBBEAN WORLD VENUS BEACH

Hotel se nachází přímo u pláže. Bohužel na něm je znát, že je již starší, a to hlavně na pokojích. Vybavení je často poruchové nebo poškozené, úklid probíhá jen povrchně, ručníky a ložní prádlo jsou poněkud zaprané, stává se, že sice seberou staré ručníky, ale čisté už nedodají. Personál se přesto snaží.
Strava připadá klientům stále stejná, denně i obědu i k večeři jedna a ta samá nabídka, navíc chuťově také nic moc. Dále mají připomínky k čistotě stolů, nádobí v restauraci atd, měla by se zlepšit. Často se stává, že se něčeho z nádobí nedostává a tvoří se fronty.
Zábavu a animaci hodnotí hosté dobře, stejně jako hotelovou pláž. Chybí jim akorát víc místní atmosféry a kultury, například něco jako tuniský večer. Nákupní možnosti minimální, ale taxi je výhodné a během pár minut se dá do větších center dojet.
Hotel je vhodný pro nenáročné klienty, kteří nedají moc na stravu a ubytování, ale jedou si převážně užívat moře a zábavu. Hosté by tento hotel ocenili dvěma hvězdičkami, své čtyři si podle nich rozhodně nezaslouží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>