CARIBBEAN WORLD MONASTIR

Resort leží u pláže v oblasti Monastir. Je rozdělen na dvě části – Beach a Garden. Ubytování nabízí v jednoduše vybavených pokojích zařízených starším nábytkem a umístěných v bungalovech nebo hlavní budově. Většina zaměstnanců je milá.
Stravování nabízí jako all inclusive. Rozmanitostí hosty moc neoslovila, jídla jim přišla podobná, nabídka se moc neobměňuje. Chuťově je v pořádku. Atmosféra na jídelně a chování některých hostů však ostatní ruší.
Pláž leží před hotelem. Podle některých hostů je špinavá, především díky naplavených travám, které se tu vyskytují v odpoledních hodinách. Zároveň se však shodují, že v porovnání s hotely v okolí je na tom pláž ještě dobře. Lehátka a slunečníky zdarma. Vyskytují se tu medúzy, nejvíce v září
Probíhá zde animační program a najdete tu možnosti sportovního vyžití. V jednom z bazénů jsou skluzavky a tobogán pro děti i dospělé.
Nákupní možnosti najdete asi 300 metrů od hotelu. Centrum letoviska Monastir leží ve vzdálenosti 10 km, Sousse pak 5 km.
Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi. Hosté upozorňují, že sem jezdí mnoho návštěvníků z Ruska.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>