CARIBBEAN WORLD HAMMAMET BEACH

Hotel se nachází na pláži asi 7 km od města Hammamet. Je již starší, a tomu odpovídá ubytování – pokoje jsou malé, zašlé, částečně s plísní a zápachem. Personál je neochotný, na vše má dost času, některé reklamace vůbec neřeší. Některým hostům se zde ztratily peníze a cennosti.
Strava se podává v programu all inclusive. S nabídkou hosté nejsou ani trochu spokojeni – nepodává se téměř žádné maso ani ryby, pouze zelenina a přílohy, vše je mastné a chuťově nic moc. Jediné maso je zde krůtí a ještě s mnoha kostmi. Nápoje se připravují z přeslazených koncentrátů. Častým problémem je nedostatek nádobí – talířů, příborů, skleniček. Také stoly, natož čisté a uklizené stoly, jsou nedostatkovým zbožím.
Pláž leží před hotelem, svažuje se postupně. Lehátka bývají brzy poránu zabraná. Stává se, že připlavou medúzy.
Probíhají zde animační programy, ale podle hostů jsou uzpůsobeny ruským klientům, kterých je tu většina. Najdete tu malý aquapark (otevřený v hlavní sezoně).
V okolí najdete restaurace i obchůdky. Ceny taxíků jsou výhodné.
Hotel podle hostů nesplňuje ani zdaleka nároky svých deklarovaných 3*. Z pobytu jsou zklamáni a znechuceni a nedoporučují jej v podstatě nikomu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>