CARIBBEAN WORLD GAMMARTH

Hotel je vystavěn jako malá vesnička a leží u pláže. Celkově by potřeboval zrenovovat. Disponuje pokoji se starším vybavením, jsou zašlé, v některých se vyskytuje plíseň. Personál je milý.
Stravu hodnotí hosté různě – snídaně jim připadají stále stejné a málo pestré, s obědy a večeřemi je to lepší, několik druhů masa, všeho dostatek, chutně připraveno. Některé však neoslovila celkově.
Písčitá pláž lež před hotelem. Můžete na ní najít mnoho mušlí. Lehátka a slunečníky zdarma, lehátka jsou však v hrozném stavu.
Hosty na hotelu baví animační tým, jeho programy jsou pestré a zábavné. Bazén slouží jako veřejné koupaliště a mají do něj přístup i lidé, kteří nejsou ubytovaní v hotelu. Je tu též bazén se skluzavkami.
V okolí není kam se jít podívat, obchody najdete přímo v areálu, další ve vzdálenosti 5 km. Doporučuje se výlet do Kartága nebo městečka Sidi Bou Said, které jsou odsud dobře dostupná.
Hotel je vhodný por nenáročné zákazníky. Celkově je již starší a hostům vadí, že bazény jsou veřejně přístupné. Navštěvují jej převážně rodiny, většina hostů spadá do věkové kategorie do 45 let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>