CARETTA BEACH

Hotel leží přímo na pláži kilometr od městečka Konakli. Disponuje běžnými pokoji vybavenými vším potřebným. Některým hostům připadají pokoje příliš hlučné. Personál hotelu je milý a vstřícný.
Se stravou jsou hosté spokojeni, vybere si tu každý. Nabídka je rozmanitá, a připravuje se i turecká kuchyně. Pokrmy jsou chutné a čerstvé, vegetarián se tu také dobře zasytí.
Pláž se nachází přímo před hotelem a pokrývá ji písek, na vstupu do moře jsou oblázky. Někdy se stává, že jsou větší vlny a koupání tak není vhodné pro děti a horší plavce. Lehátek a slunečníků je dostatek a využívat se dají zdarma.
Hotel nabízí bohatý animační program a věnuje se hodně dětem. V jednom bazénu jsou k dispozici skluzavky. Večerní představení lidi celkem baví. Před hotelem se nachází řada obchůdků, další středisko Konakli je vzdáleno kilometr pořádá se v něm pravidelně bazar. Do Alanye je to 12 kilometrů.
Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie včetně rodinné dovolené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>