CARAVIA BEACH

Hotelový resort leží u pláže na okraji letoviska Marmari v rozlehlé zahradě. Tvoří jej hlavní budova a několik bungalovů. Pokoje jsou prostorné, vkusně zařízené a vybavené vším potřebným. Zaměstnanci pozorní a vstřícní.
Stravování nabízí v programu all inclusive. Nabídka je pestrá a chutná, připravená z kvalitních a čerstvých surovin.
Pláž se světlým jemným pískem leží před hotelem. Lehátka a slunečníky za poplatek. Najdete na ní dostatek prostoru a lidé na sobě nejsou namačkaní. Dno se svažuje pozvolna, je vhodná i pro malé děti.
Během dne i večera probíhá pestrý animační program a hosté si snahu a přístup animátorů chválí. Najdete tu dobré možnosti sportovního vyžití.
Nákupní možnosti 500 metrů od hotelu, samotné centrum Marmari 600 metrů. Zde najdete několik obchůdků, marketů a taveren. Celkově se jedná o klidnější letovisko. Větší a živější letovisko Tigaki leží ve vzdálenosti 2 km. Do hlavního města Kós jezdí několikrát denně linkový bus.
Resort je vhodný por všechny věkové kategorie, pro rodiny i pro páry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>