CARAVEL ZANTE

Hotelový resort leží na pláži nedaleko letoviska Tsilivi. Disponuje dobře vybavenými pokoji rozmístěnými v několika nízkých budovách. Zaměstnanci jsou milí a ochotní.
Stravování nabízí jako all inclusive. Většina hostů je s ním naprosto spokojena, nabídka je podle nich bohatá, pestrá, mění se a bufety se doplňují až do konce.
Pláž leží před hotelem, na části jsou na vstupu kameny, část je čistě písečná a vhodná i pro malé děti. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Animační program na hotelu neprobíhá, občas se večer koná nějaké vystoupení. Ze sportovních možností tu je malé fitness nebo si můžete zahrát tenis či minigolf.
Asi kilometr od hotelu se nachází aquapark Tsilivi. Možnosti nákupů a návštěv taveren omezeně v okolí, ve velkém množství pak v Tsilivi.
Hotel je vhodný pro strávení klidné dovolené a pokud bude mít člověk náladu, není problém se projít do živého letoviska a užívat si všeho, co nabízí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>