CARABELA BEACH (NYNÍ VISTA SOL PUNTA CANA)

Resort skládající se ze dvou až čtyřpatrových vilek leží u pláže Bávaro v tropické zahradě. Ubytování poskytuje v pěkných prostorných pokojích, které jsou zčásti zrekonstruované, mají však starší koupelny. Personál se snaží a chová se mile.
Se stravou v hlavní restauraci jsou hosté spokojeni někdy více a někdy méně, vyskytují se výtky na špatně připravené maso a nedostatečně okořeněné pokrmy. V a la carte restauracích si stravu chválí všichni. Ovoce tu nabízejí dostatek, čerstvé šťávy a koktejly chutnají.
Na pláži bývá v pozdějších hodinách složité sehnat volná lehátka, leží se podle chuti pod palmami, slunečníky nebo na sluníčku.
Animační a zábavní programy probíhají po celý den a večer, nabídka svou pestrostí hostům vyhovuje. Někteří by však uvítali, kdyby hudba doprovázející aktivity byla tišší.
Hotelový shuttle jezdí do dvou nákupních center v okolí, přímo z resortu mají hosté přístup do typické karibské vesničky. Osm kilometrů od hotelu se nachází golfové hřiště.
Resort navštěvují především páry všech věkových kategorií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>