CAPO BAY

Pětipatrový hotel se nachází v centru letoviska Protaras. Disponuje pokoji běžné velikosti i vybavení. Některé z nich jsou upraveny pro tělesně postižené. Velmi kladně hodnotí hosté přístup a ochotu personálu.
Strava v hotelu je podle klientů chutná a rozmanitá – snídaně se podávají formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze. Není to ale nutné, protože v blízkém okolí najdete mnoho restaurací s relativně výhodnými cenami.
Známá pláž Fig Tree Bay je přímo před hotelem. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Přes den i večer probíhají animační programy, k dispozici je běžná nabídka sportovního vyžití a vodní sporty na pláži. Další možnosti zábavy v okolí.
V centru Protaras najdete množství obchodů, restaurací i možností zábavy. Autobusová zastávka, ze které se dostanete do Ayia Napy nebo Paralimni. Podél pobřeží vede několik kilometrů dlouhá promenáda, cyklostezka do Ayia Napy vede přes národní park Cavo Greco.
Letovisko je rušnější a hotel je tak vhodný pro všechny, komu nestačí celý pobyt trávit na hotelu. S úrovní služeb jsou hosté velmi spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>