CALYPSO BEACH

Hotel se nachází asi kilometr od letoviska Faliraki. Ubytování nabízí v pěkných prostorných pokojích. Úklid probíhá bez problémů a zaměstnanci jsou milí a rádi pomohou.
Stravování probíhá v programu all inclusive. S kvalitou jsou hosté velmi spokojeni, vše je čerstvé a chutné. Obden se konají tematické večeře. V programu jsou zahrnuty i koktejly z kvalitních značkových lihovin.
Pěkná, široká, písečná pláž s pozvolným vstupem leží před hotelem. Lehátka a slunečníky zdarma.
Na hotelu působí animační tým, který se snaží zabavit všechny generace. Programy jsou na dobré úrovni. Najdete tu klasické sportovní nabídky jako fitness, tenis nebo volejbal. Můžete se tu nechat též namasírovat. Na pláži se provozují vodní sporty. Součástí jednoho z bazénů jsou skluzavky.
V areálu je několik obchůdků, v okolí minimarket. Do Faliraki se dá dojít během čtvrt hodiny a v něm najdete vše, co k rušnému prázdninovému letovisku patří.
Celkově si resort hosté velmi chválí, spokojeni jsou ve všech ohledech. Rádi jej doporučují svým známým.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>