CALA DI VOLPE

Hotel se nachází na pobřeží Tyrhénského moře, odkud je krásný výhled na Liparské ostrovy a ostrov Stromboli. Ubytování nabízí v pokojích ve dvou budovách – běžné apartmány s kuchyňkou, stropním ventilátorem a terasou nebo za příplatek v novějších apartmánech ve vzdálenosti 400 metrů od moře ve svahu, které jsou vybaveny klimatizací a mají výhled na moře. Personál je milý.
Zájezd zahrnuje stravování formou polopenze, snídaně bufetové, večeře výběr z menu, pro každý chod čtyři varianty. Části hostů moc nechutná, nabídka jim přijde jednotvárná a chuťově jejich očekávání také nebyla naplněna. Jednou týdně se pořádá kalábrijský večer s místními specialitami a ten hosté chválí.
Pláž leží přímo před hotelem a pokrývají ji oblázky s hrubším pískem. Hosté odsud pozorují krásné západy slunce.
V hotelu probíhají animační a sportovní programy, je tu fitness centrum. K dispozici jsou dva bazény, jeden s mořskou vodou.
Město Tropea leží ve vzdálenosti 7 kilometrů a hotel tam vypravuje za poplatek shuttle.
Hotel navštěvují především páry a rodiny všech věkových kategorií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>