BURGAS BEACH

Starší hotel leží přímo na pláži na Slunečném pobřeží. Jedná se o devatenáctipatrovou budovu. Disponuje spíše menšími pokoji, pro strávení dovolené však plně dostačující a čisté. Problém bývá s výtahy – v celém hotelu jsou pouze čtyři a někdy se na něj tak musí dlouho čekat. Zaměstnance hodnotí hosté různě, někomu přijdou milí, jiným neochotní a nekompetentní.
Stravu hodnotí také každý jinak, náročnější hosté by uvítali větší výběr a chuťově lépe připravené pokrmy. Hlavní jídelna bývá při plné obsazenosti hlučná, přeplněná a čeká se na volné stoly.
Pláž leží před před hotelem, je písečná a vhodná pro děti. Bohužel nepatří hotelu, a tak se za lehátka a slunečníky platí. Není však problém ležet u bazénu a do moře se chodit pouze vykoupat. V jednom z bazénů jsou k dispozici skluzavky. Na pláži se provozují vodní sporty.
V okolí najdete dobré nákupní možnosti, nedaleko se nachází též staré centrum Nessebaru.
Ubytování zde je vhodné spíše pro méně náročné cestovatele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>