BRISAS DEL CARIBE – NORTH, BRISASS DEL CARIBE – SOUTH

Hotel se skládá ze severní a jižní části – severní má menší pokoje a nachází se téměř u pláže, jižní s většími pokoji leží cca 200 metrů od pláže a neprobíhají v ní animační programy. Pokoje jsou starší, odpovídá tomu i vybavení. Některé pokoje jsou v dobrém stavu, jiné v horším, ale pro účely dovolené plně postačují. V hodnocení čistoty a personálu se hosté neshodnou – polovině přijde vše v pořádku, polovina by našla mnoho prostoru pro zlepšení.
Stravovat se můžete v hlavní restauraci a třech specializovaných – místní a italská kuchyně a restaurace specializovaná na mořské pokrmy. Většině hostů strava chutná, nabídka je rozmanitá včetně čerstvého ovoce a různých smoothies.
Pláž a moře jsou čisté a krásné, lehátek dostatek. Hotel nabízí mnoho možností sportovního vyžití a zábavy jak individuální, tak organizované. Komu by to nestačilo nebo chce Kubu poznat více, tomu dobře poslouží autobusová doprava, z Varadera se za celkem rozumnou cenu dostanete téměř kamkoliv. Z hotelu je to do centra Varadera cca 8 km, tam se také nacházejí nejbližší nákupní možnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>