BRAYKA BAY RESORT

Hotel se nachází u pláže v oblasti Marsa Alam. Vybavení pokojů působí na hosty starším dojmem a areál by pomalu potřeboval renovaci. Personál je podle většiny milý a ochotný.
Na stravu se názory liší, někomu naprosto vyhovuje, jiným vadí především málo místních a mořských pokrmů.
Dostatečně velká pláž leží přímo před hotelem. Vstup přes korálové podloží je zakázán a do moře se tak chodí přes lagunu společnou se sousedním hotelem Royal Brayka Beach. Sídlí tu potápěčské centrum. O místním útesu někteří hosté říkají, že už je zničený a šnorchlování není tak zajímavé.
Resort je klidný, animační programy se zde nekonají, je možnost se jich zúčastnit u sousedního hotelu Royal Brayka Beach, stejně tak jako využít tam skluzavek. Večer se konají nepravidelná představení.
Názory na dovolenou strávenou v hotelu se u různých hostů liší, je vhodný spíše pro méně náročné klienty. Hosté, kteří sem jezdí opakovaně tvrdí, že se kvalita služeb zhoršuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>