BRAYKA BAY REEF RESORT

Komplex se nachází v zahradě u písčité pláže v zálivu. Ubytování nabízí v jednoduše zařízených pokojích vybavených starším nábytkem. Někteří hosté si stěžují na příliš tvrdé matrace. Zaměstnanci jsou milí a ochotní.
Strava je hodnocena jako vyhovující, každý si zde najde něco podle své chuti. Pouze personálu by mohl hotel najmout více, při větší obsazenosti se stává že není nádobí a všichni jsou nervózní že přes veškerou snahu nestíhají jak by chtěli.
Pláž je čistá a poměrně velká, lehátka jsou v brzkých hodinách zarezervovaná. Přímo před hotelem možnost šnorchlování. Několika hostům se přihodilo, že lehátka u bazénu byla ve špatném stavu a v okamžiku kdy se zlomila, museli platit 50 euro. Někteří si stěžují na hlučný italský animační tým.
Hotel leží v poušti, tudíž pobyt zde je vhodný pro lidi hledající klidnou dovolenou a vyznavače potápění. Navštěvují jej převážně lidé 40+. K odpočinku a relaxu výborně poslouží hotelová zahrada, která je pečlivě udržovaná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>