BONITA BEACH

Hotel tvoří starší budova čítající patnáct pater, výtah však jezdí jen do čtrnáctého. Své hosty ubytovává v pokojích různých velikostí, některé z nich prošly rekonstrukcí, jiné nikoliv. Personál se chová mile a snaží se.
V nabídce je stravování formou polopenze nebo jen snídaně. Hostům většinou chutná, ale kdo jí rád každý den v jiné restauraci, ten upřednostňuje pobyt pouze se snídaní a zbytek dne se stravuje po okolí.
Pláž odděluje od hotelu jen promenáda. Lehátka a slunečníky za poplatek, ale dá se ležet na písku a svojí osušce a slunečník zakoupit u některého z mnoha stánků.
Organizovanou zábavu hotel neposkytuje, ale nikomu ani nechybí. Bazén je podle některých hostů příliš malý na kapacitu hotelu a podle některých u něj chybí slunečníky.
V bezprostředním okolí najdete mnoho barů a diskoték a možností večerní zábavy. Ta je slyšet až na hotel a některé hosty tak ruší ve spánku. Proto je vhodný spíše pro mladé, kteří přijíždějí právě za bohatým nočním životem. Ti tvoří naprostou většinu klientely hotelu, pro rodiny s dětmi nebo starší to zde není.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>