BLUE SEA

Hotel se nachází na pláži asi 2 km od centra letoviska Faliraki. Disponuje zrenovovanými příjemně zařízenými pokoji rozmístěnými ve třech budovách. Personál se snaží a je milý.
Stravování poskytuje v programu polopenze nebo all inclusive. Nabídka je rozmanitá a chutná, připravuje se jak mezinárodní, tak místní kuchyně. Na výběr je i mnoho ovoce a zeleniny.
Písečná, široká pláž leží před hotelem. Slunečníky a lehátka za poplatek.
Na hotelu působí animační tým. Jeho programy jsou poklidné, nevnucují se. Večer probíhají různá vystoupení. Pro sportovní vyžití je zde fitness, multifunkční hřiště nebo tenisové kurty. Součástí hotelu je i lázeňské centrum. Na pláži se provozují vodní sporty.
V areálu najdete obchůdky i market. Autobusová zastávka, ze které je možné se dostat do Faliraki, Rhodos Townu i Lindosu, stojí před hotelem. Pro zajímavější cestu k poznání těchto středisek můžete volit i dopravu lodí.
Hotel je vhodný pro všechny, najdete v něm kvalitní jídlo a pěknou pláž, oceněnou Modrou vlajkou EU.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>