BLUE PALACE

Luxusní hotel se skládá z bungalovů a je postaven ve svahu u pláže. Ubytování nabízí v bungalovech, které mají většinou svůj vlastní bazén (s mořskou vodou). Pohodlné vybavení a bezchybný úklid, stejně jako ochotný personál jsou samozřejmostí.
Stravování si můžete zvolit snídani nebo polopenzi. Na výběr je z několika restaurací včetně typické řecké taverny. Pokrmy jsou chutné a připravené z kvalitních surovin. Jednou týdně se pořádá galavečeře.
Upravená pláž leží před hotelem a tvoří ji větší oblázky. Ze všech úrovní resort se na ni můžete svézt výtahem. Lehátka a slunečníky zdarma.
Animace se tu nekoná, ze sportovních nabídek zde najdete tenisové kurty nebo fitness. V dolní části najdete bazény jak s mořskou, tak se sladkou vodou. Součástí resortu je též wellness centrum, kde si můžete dopřát různé procedury a masáže.
Vesnička Plaka, známá svými rybími tavernami, je vzdálena 300 metrů. Další střediska leží ve vzdálenosti 3 km.
Luxusní resort uspokojí i náročné zákazníky, vhodný je především pro páry hledající klid.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>