BLUE LAGOON VILLAGE

Nově postavený resort se nachází na odlehlém místě v mírném kopci mezi letovisky Kardamena a Kefalos. V reálu je možné přemisťovat se pomocí elektrických vozíků, které projíždějí během celého dne. Disponuje prostornými, moderně a dobře vybavenými pokoji. Některé mají přímý vstup do soukromého bazénu. Personál je milý a ochotný.
Stravování nabízí v programu all inclusive. K dispozici je hlavní a osm dalších a la carte restaurací. Připravované jídlo je velmi chutné a dostatečně rozmanité. U večeří je vyžadován dress code.
Na pláž se dostanete po krátké cestě. Tvoří ji směs písku a oblázků. Na vstupu do vody se však vyskytují ostré kameny, ty jsou velmi nepříjemné a vstup je tak možný jen s obtížemi. Doporučuje se obuv do vody. Lehátka a slunečníky zdarma.
V hotelu najdete široké sportovní zázemí. Součástí hotelu i Adventureland s lanovým centrem a bazénem s tobogány. Pro relax je tu spa centrum. Večer se konají různá vystoupení.
Hotel leží stranou v pustině, obchody se základními potřebami a suvenýry najdete v areálu. Autobusová zastávka je vzdálena asi kilometr od hotelu.
Hotel nabízí velmi dobré zázemí pro rodiny s dětmi, kvalitní služby s výbornou stravu. Negativem je špatný přístup do moře. Vzhledem k počtu schodů není moc vhodný pro pohybově omezené klienty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>