BLUE LAGOON RESORT

Novější resort se nachází asi 2 km od města Kósu. Skládá se ze dvou částí – Resort a Satelite. Satelite je komplex budov stojících opodál v klidnějším prostředí. Pokoje jsou příjemně vybavené a dostatečně velké. Personál milý a ochotný.
Stravovat se je možné v hlavní nebo v některé ze tří a la carte restaurací, kde je vyžadována předchozí rezervace. Pokrmy jsou připravovány z kvalitních surovin, chutně a nabídka je dostatečně rozmanitá.
Pláž leží přes místní komunikaci. Je spíše menší, písčitá, svažuje se pozvolna. Někomu se líbí více, někomu méně. Lehátka a slunečníky za poplatek.
V nabídce jsou animační a sportovní programy. Najdete tu část výhradně pro dospělé, kde neruší malé děti. Mají zde i lázeňské centrum. Součástí areálu je malý aquapark. Večer se konají různá vystoupení nebo hraje živá kapela.
Na první obchody narazíte po deseti minutách chůze, do centra Kosu se dostanete po půl hodině. U hotelu je autobusová zastávka, ze které se tam pohodlně dopravíte několikrát denně.
Resort je vhodný jak pro rodin s dětmi, tak pro páry, které v separované části najdou požadovaný klid.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>