BLAU PRIVILEGE CAYO LIBERTAD

Resort tvoří hotely Blau Marina a Blau Privilege Cayo Libertad, který je určen jen pro dospělé hosty. Nachází se na úplném konci poloostrova Varadero přímo na pláži. Hosté jsou ubytováni v nízkých vilkách v tropické zahradě. Vybavení a čistota pokojů někomu přijde naprosto dostačující, jiným se zdá zařízení zastaralé a úklid pouze povrchní. Personál až na výjimky milý.
Strava all inclusive, kvalitou však většinu hostů zklamala. Jídla se jim zdají být nedostatečně okořeněná a nabídkou neodpovídá pětihvězdičkovému hotelu. Avšak najdou se i hosté, kterým velmi chutnalo.
Pláž s jemným bílým pískem je z každého bungalovu přístupná během chvilky. Lehátka, slunečníky a osušky k dispozici zdarma.
Animační programy probíhají pouze v části Marina, Cayo Libertad je klidná. Využít se dá sportovního vybavení, zábavy s animátory nebo na pláži.
Vzhledem k poloze na konci poloostrova je zde větší klid, zároveň však také horší dostupnost obchodů a místního života.
Místo je vhodné pro romantickou odpočinkovou dovolenou u krásného moře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>