BERJAYA BEAU VALLON BAY

Hotelový resort leží na pláži na ostrově Mahé. Pokoje má umístěny v hlavní budov a několika vilkách postavených v zahradě. Velikost pokojů se liší podle kategorie, vybavení je takřka stejné a odpovídající zařazení hotelu. Zaměstnanci jsou podle někoho velmi milí, podle jiných odměření a nevlídní.
Stravování nabízí v programu snídaně nebo polopenze. Jelikož je jídlo na Seychelách obecně drahé, doporučuje se polopenze. Podávají se bufetově, hosté jsou víceméně spokojeni, každý si vybere. V areálu najdete také pizzerii a čínskou restaurci.
Před hotelem leží jedna z nejhezčích pláží ostrova – Beau Vallon. Lehátka a slunečníky mají hosté k dispozici zdarma. V okolí je mnoho možností potápění a šnorchlování, čehož hosté hojně využívají.
Animační programy se zde nepořádají. V hotelu si můžete zahrát stolní tenis nebo kulečník, půjčit si šlapadlo nebo zajít do potápěčského centra.
Do hlavního města Victoria vypravuje hotel zdarma shuttle, dá se však cestovat i místní dopravou.
Hotel nepatří mezi nejluxusnější, spokojeni jsou převážně méně nároční hosté, kteří jedou převážně za potápěním. Většinu návštěvníků tvoří páry všech věkových kategorií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>