BENTOTA BEACH

Hotel leží na pláži Bentota, několik minut od centra letoviska. Disponuje útulnými pokoji s běžným vybavením. Podle některých je již starší, ale funkční a především je tu velmi čisto. Zaměstnanci jsou milí.
Stravování poskytuje v různých programech od snídaní k all inclusive. Nabídka je bohatá a chutná, suroviny kvalitní. Jídla jsou často pálivá, což je dáno místním kořením. Najde se však i univerzální mezinárodní kuchyně. Zvláštností je restaurace situovaná na lodi na řece, která protéká kolem.
Pláž Bentota leží před hotelem, lehátka jsou umístěna v zahradě a využít se dají zdarma. Stín poskytují palmy. Vzhledem k povaze oceánského proudění je koupání někdy omezeno nebo zakázáno.
Volný čas v hotelu můžete zkrátit návštěvou fitness, hraním tenisu nebo jinou sportovní aktivitou. Večer se konají zábavné programy.
Do centra letoviska se dá dojít během deseti minut. Za hotelem stojí železniční zastávka, která umožňuje spojení s městem Galle nebo hlavním městem Colombo.
Hotel hodnotí hosté jako příjemný a s jeho službami jsou spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>