BEGETI BAY

Hotel leží na odlehlém místě u vesničky Skaleta. Za hotelem vede frekventovaná silnice, pokoje situované na tuto stranu mohou být hlučné. Ubytování nabízí v jednoduše vybavených pokojích, zařízení je starší. Klimatizace za poplatek. Personál je milý.
Stravováním jsou hosté většinou zklamaní. Přijde jim, že se nabídka často opakuje, je špatně ochucená a používá se nejlevnějších surovin. Někdy se zbytky z předešlého dne objeví v jiném pokrmu další den. Také mezi hlavními jídly není moc co zakousnout.
Pláž leží u hotelu, je malinká a se špatným přístupem do vody – vyskytují se zde kameny. Lehátek je zde jen pár. Doporučuje se chodit dále na písečnou pláž (300 metrů).
Ze sportovního vyžití tu najdete tenisové kurty a vodní sporty na pláži, v sezoně se konají jednoduché animační programy v nepravidelně řecký večer.
Hotel leží na odlehlém místě, autobusová zastávka 200 metrů. Nakoupit základní potřeby se nechá v okolních vesničkách.
Celkově je hotel vhodný spíše pro nenáročné hosty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>