BE LIVE TURQUESA

Hotel tvoří bungalovy a nachází se přímo na pláži. Některé pokoje jsou ve velmi špatném stavu, ale většinou stačí zažádat o výměnu a dostanete lepší. Ale i tak nečekejte žádný luxus, sem tam něco nefunguje. Na dovolenou však naprosto vyhovující. Trezor a naplnění minibaru se platí zvlášť. Úklid probíhá denně, personál je celkem milý, za dýško samozřejmě milejší.
Stravu hodnotí většina klientů jako často se opakující, jednotvárnou. Chuťově se najde vždy něco od výborného i nepoživatelného. Někdo zmiňuje, že zbytky z předešlého dne jsou nabízeny následující den upravené jako jiné jídlo. Stává se, že v jídelně poletují ptáci a také ochutnají. Dále je tu možnost najíst se ve specializovaných restauracích – mexické a italské, ty si hosté chválí.
Pláž je krásná a čistá, lehátek dostatek. K dispozici různé sportovní aktivity a animační programy. Nedaleko hotelu stojí autobusová zastávka, ze které je spojení přímo do centra Varadera.
Ubytování zde uspokojí spíše méně náročné klienty, kteří vyrážejí především za koupáním.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>