BAROS RESORT

Tento luxusní resort se nachází na malém ostrůvku v severním Malé atolu. Od mezinárodního letiště se na něj dostanete během dvaceti minut lodí. Ubytování nabízí ve vilkách podél pobřeží nebo ve vodních bungalovech. Podle některých je v Deluxe vilách slyšet hluk z generátorů, Baros vily mají lepší umístění. Ubytování je vybaveno vším potřebným a je čisté. Zaměstnanci se k hostům chovají mile a přátelsky. Resort neubytovává osoby mladší 8 let.
Stravování nabízí formou snídaně nebo polopenze. Podle některých hostů se vyplatí spíše jen snídaně, restauraci na večeři si raději zvolí podle momentální chuti a cenově to vyjde hodně podobně. Pokrmy jsou chutné a nabídka dostatečně pestrá, každý si tu najde svoje.
Na pláži má každé ubytování svůj set s lehátky a slunečníkem, vodní vily mají svou terasu. U Deluxe vilek bývá odpoledne na pláži stín. Okolí ostrova je místo vhodné pro šnorchlování a potápění.
Na hotelu není animační tým, najdete tu fitness a jiné sportovní nabídky. Večer většinou hraje živá hudba. Pro menší nákupy je tu obchůdek.
Resort je určen náročnějším klientům a je vhodný pro odpočinkovou, klidnou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>