BARCELÓ PUERTO PLATA

Starší resort se nachází přímo na pláži. Pokoje jsou prostorné a stejně jako celý areál čisté. Zaměstnanci se snaží, jsou ochotní a milí.
Se stravou jsou hosté spokojeni, vybrat si mohou kromě hlavní restaurace z dalších pěti tematických a každý si najde něco podle své chuti. Nabídka ovoce a zákusků je bohatá.
Na krásné pláži je k dispozici dost lehátek, v pozdějších hodinách se může zdát znečištěná, protože někteří hosté na ni nechávají volně povalovat své odpadky. Ale zaměstnanci se snaží vše odklidit.
Hotel nabízí dostatek možností jak se zabavit ve volném čase, přes den probíhá animační program, večer se konají různá představení. Pět minut pěšky od hotelu se nachází nákupní centrum s cenami výhodnějšími než v hotelových obchůdcích. Součástí komplexu je také golfové hřiště. Celý areál je střežen bezpečnostní službou. O víkendu přijíždějí místní, kteří jsou poněkud hlučnější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>