BARCELO MAYA BEACH

Komplex pěti hotelů leží na pobřeží Karibského moře asi 15 minut od střediska Playa del Carmen. Leží ve velké zahradě, takže i přes jeho kapacitu má člověk pocit soukromí. Ubytování nabízí v prostorných pokojích různých kategorií. Areál je čistý a upravený a zaměstnanci milí.
Stravování formou all inclusive, nápoje a snacky jsou dostupné po celých 24 hodin. Kromě hlavní bufetové restaurace je možnost několikrát povečeřet v a la carte restauracích (po předchozí rezervaci). Kvalita pokrmů je výborná a chuťově jsou hosté taktéž spokojeni.
Krásná prostorná pláž s dostatkem lehátek a slunečníků leží v zálivu přímo před hotelem. Stín tu poskytuje také mnoho palem.
Volný čas se dá trávit s animačním týmem, který vymýšlí zábavu pro děti i dospělé. Dále zde nabízejí mnoho možností sportovního vyžití, nedaleko se nachází golfové hřiště. Na pláži najdete široké spektrum vodních sportů.
Resort má své obchodní centrum. Do střediska Playa del Carmen se dostanete za 15 minut.
Resort je vhodný pro všechny generace jak k prožití aktivní dovolené s výlety, tak k odpočinku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>