BARCELO FLORIANA VILLAGE

Hotel leží na odlehlém místě přímo u pláže. Disponuje menšími pokoji se starším vybavením. Úklid některým přijde spíše jen povrchový, ale zásadní problém s ním hosté nemají. Personál je milý.
Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bufetu. Hosté se shodují, že je jídlo často jen vlažné. Co do rozmanitosti nabídky a chuti se hosté v názorech rozcházejí, záleží na očekávání a náročnosti. Ke svačinám jsou v barech k dispozici většinou pizza a hranolky. Nápoje se podávají v plastových kelímcích.
Pláž s místy hrubším pískem leží před hotelem a je prostorná a čistá. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Animační programy probíhají v hlavní sezoně.
Hotel leží osamoceně, do městečka s možnostmi nákupů vypravuje hotel shuttle za 10 €. Veřejná doprava zde nefunguje, jedinou další možností je pronajmout si auto nebo využít taxislužby, jejichž ceny jsou vyšší. Hotel taktéž nabízí výlety do okolí.
Dovolená zde je vhodná pro hosty, kteří chtějí strávit pobyt na jednom místě především u moře a nevyhledávají nákupy a zábavu v okolí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>