BAOBAB BEACH RESORT & SPA

Resort je umístěn v původní ostrovní zeleni přímo na pláži Diana a skládá se ze třech hotelů – Baobab, Kole Kole a Maridadi Wing. Každý má svůj bazén, restauraci a bary. Hosté mohu využít služeb a zařízení všech třech. Prostorné pokoje se starším, ale funkčním vybavením jsou zařízeny v místním stylu a rozmístěny po bungalovech a patrových budovách po celé zahradě. Personál je velmi milý a vstřícný.
Stravování all inclusive probíhá formou bufetu. Nabídka je rozmanitá, pokrmy chutné a použité suroviny kvalitní, prostředí restaurací příjemné.
Krásná pláž Diani Beach leží před hotelem a velmi ji ovlivňuje příliv a odliv. Při odlivu moře ustopí velmi daleko a je možné dojít až k začátku korálového útesu. Vhodná je obuv do vody. Při přílivu naopak voda sahá téměř k hotelu. Z tohoto důvodu nejsou lehátka a slunečníky na pláži, ale pouze v areálu resortu. Bývají časně rezervovaná, ale naštěstí je jich dostatečný počet. Po pláži se pohybuje mnoho místních prodejců čehokoliv, kteří hostům časem přijdou velmi otravní.
Animace probíhá během dne, k dispozici jsou i sportovní aktivity včetně kursů potápění a vodních sportů. Po areálu se volně pohybují opičky, které si občas „půjčí“ nějaké věci patřící hostům.
Hotel vypravuje shuttle do Mombasy, zájemcům o výlety a safari hosté doporučují nakupovat u místních.
Hotel a jeho služby si hosté velmi chválí a doporučují jej pro odpočinkovo-poznávací dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>