BALI REEF RESORT

Resort tvoří několik bungalovů umístěných v pěkné zelené zahradě u pláže. Disponuje prostornými pokoji se veškerým potřebným vybavením, vše je čisté. Wifi dostupná zdarma. Zaměstnanci jsou velmi vstřícní a milí.
Ze stravování nabízí hotel v ceně snídaně, které se servírují. Za příplatek je možné rezervovat si polopenzi. V okolí najdete však mnoho restaurací, kde se dá celkem výhodně najít, večeře pro dva vyjde na 10 – 30 €. Pití v restauracích je však celkem drahé.
Pláž Tanjung Benoa leží před hotelem, slunečníky a lehátka mají hosté k dispozici zdarma. Příliv a odliv jsou zde nepravidelné.
Hotel nepořádá žádné animační programy, což ocení převážně páry jedoucí za odpočinkem a romantikou. Po okolí je možné dělat různé výlety. Nakoupit se tu dá také levně, u menších místních obchodníků je vhodné smlouvat. Pro levné nákupy potravin doporučují hosté obchod Hardy’s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>