BAIA DI NORA

Areál leží v krásné zahradě u pláže nedaleko archeologické zóny Nora a městečka Pula. Ubytování nabízí v prostorných pokojích různých kategorií. Všechny jsou čisté a pěkně zařízené. Zaměstnanci ochotní a milí.
Stravování v ceně je polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu. Možnost připlatit si obědy. Nabídka k snídani se neustále opakuje, večeře jsou oproti tomu výborné a rozmanité.
Krásná písečná pláž s tyrkysovým mořem leží před hotelem, slunečníky, osušky a křesílka mají hosté k dispozici zdarma, lehátka se připlácejí. Bazény jsou také v dobrém stavu.
Hosté mají možnost využít nabídek sportovního vyžití, golfové hřiště je vzdáleno 6 kilometrů. Wifi v celém hotelu zdarma.
Ve volném čase se doporučuje navštívit městečko Pula, kde najdete obchody i restaurace a zábavu nebo vypůjčit si automobil a poznávat Sardinii. Místo je vhodné pro strávení poklidné dovolené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>