ATRIUM PRESTIGE THALASSO SPA RESORT

Resort leží osamoceně na pláži asi 5 km od vesničky Lachania. Ubytování nabízí v luxusně vybavených pokojích v hlavní budově, bungalovech a vilách. Některé mají soukromý bazén. Zaměstnanci jsou milí a vstřícní.
Stravování v ceně je snídaně. Za příplatek si můžete objednat polopenzi nebo plnou penzi. Snídaně se podávají formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované s výběrem z menu. Hosté si chválí a la carte restaurace.
Pláž s oblázky a pískem leží před hotelem, lehátka a slunečníky zdarma. Hotel hosty odveze svým busem zdarma na známou pláž Prassonissi.
Během dne probíhají animační a zábavné programy pro všechny generace. Večer se konají různá hudební vystoupení. Sportovní vyžití a wellness zde najdete taktéž. Dominantou hotelu je jeho velká zajímavá soustava bazénů.
V areálu najdete malé obchůdky. Do vesničky Lachania je to 5 km, do Lindosu cca 30 km. Doporučuje se pronajmout si automobil, protože hotel stojí na velmi odlehlém místě.
Vzhledem k poloze je hotel vhodný pro ty, kteří hodlají celou dovolenou nebo její většinu strávit v areálu a u moře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>